doradca finansowy

Lokalizacja: Poznań

Ogłoszenie Bezpośrednie

Phinance SA jest ogólnopolskim liderem w dziedzinie planowania finansowego. Firma istnieje nieprzerwanie od 2002 roku, obchodząc w tym roku 15 urodziny. Zdobyte doświadczenie przekładamy na efektywny system pracy z naszymi Klientami. Zajmujemy się kompleksową obsługą klientów instytucjonalnych w szeregu kwestii związanych z rozwiązaniami finansowymi.
Ze względu na bardzo szeroki zakres usługi, którą świadczymy współpracujemy z Klientem długofalowo, systematycznie budując plan finansowy w oparciu o zmieniające się potrzeby.
Opis stanowiska:
- pozyskanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
-profesjonalne doradztwo w wyborze produktów finansowych oraz konstruowanie koncepcji finansowych dopasowanych do potrzeb klienta
Zajmujemy się:
- ubezpieczeniami życia - uzupełniającymi plan sukcesji w firmach rodzinnych;
- formami oszczędzania - dywersyfikując aktywa Klientów;
- pozyskiwaniem finansowania (kredyt, leasing);
- ubezpieczeniami majątkowymi (mienie, komunikacja, biznes);
- inwestycjami;
Oferujemy:
- opiekę wdrożeniową doświadczonych pracowników;
- bogaty, profesjonalny system szkoleń prowadzony przez certyfikowanych trenerów
- dualny system wynagrodzeń
- możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o wyniki
- pakiet multisport;
Od kandydatów oczekujemy:
- nastawienia na stały rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji;
- otwartości i chęci podejmowania nowych wyzwań;
- ambicji w osiąganiu założonych celów;
- wysokiej kultury osobistej

Prosimy o załączeniu klauzuli: „ Wyrażam zgodę n przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych Dz. U. 02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami).”

Dodano dnia: 09-01-2018

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy