Asystent ds. finansów

Bezpośrednie    Skanska , Warszawa

Zakres obowiązków:
•Kontakt z klientami, kontrahentami i pracownikami spółek obsługiwanych w ramach świadczenia usług finansowo-księgowych,
•Współpraca z zespołami eksperckimi (m.in. controllingu, raportowania itp.)
•Bieżąca weryfikacja i akceptacja dokumentów pod względem formalnym, merytorycznym i rachunkowym,
•Dekretacja, ewidencja i księgowanie dokumentów.

Kogo szukamy?
•Studentów studiów wieczorowych / zaocznych kierunków związanych z finansami i rachunkowością bądź pokrewnych,
•Osób znających język angielski na poziomie B1 / B2,
•Osób potrafiących pracować w zespole, rzetelnych i zorganizowanych,
•Osób dyspozycyjnych i elastycznych,
•Mile widziane doświadczenie w pracy (lub na praktyce) w księgowości, w szczególności w Shared Service Center.

Oferujemy:
•Możliwość zdobycia praktycznej wiedzy,
•Poznanie podstaw księgowości i przepisów podatkowych,
•Możliwość rozwoju zawodowego w dużej, dynamicznej organizacji z rozbudowanymi strukturami finansowymi,
•Współpracę z ekspertami w branży podatki, raportowanie, treasury, controlling,
•Możliwość zdobycia międzynarodowego doświadczenia,
•Pracę realizowaną w sposób bezpieczny i etyczny.

Miejsce pracy:

Warszawa