Doradca Klienta

Lokalizacja: Częstochowa

Miejsce pracy: Częstochowa (śląskie, Polska)
Nr ref.: 140944

Największy Partner Sieci Orange poszukuje kandydatów na stanowisko: Doradcy Klienta w swoim biurze w Częstochowie.

Twoje zadania:

  • informowanie o aktualnych usługach i rabatach w sieci Orange Polska;

  • przedłużanie ofert stałym klientom.

Wymagania:

  • zaangażowane w powierzone obowiązki;

  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie dwa razy w miesiącu;

  • rewelacyjny system premiowy i motywacyjny;

  • indywidualny grafik pracy;

  • szkolenie wdrożeniowe, przygotowujące do pracy;

  • świeże owoce dwa razy w tygodniu;

  • strefę relaksu z dostępem do piłkarzyków, lotek i PS3;

  • muzykę dostępną podczas wykonywanej pracy;

  • realne możliwości rozwoju w strukturach firmy.

UWAGA! Od stycznia podnosimy stawki!

Dodano dnia: 11-12-2017

Call Center Inter Galactica

Zobacz wszystkie oferty Call Center Inter Galactica