Specjalista ds. sprzedaży produktów inwestycyjnych

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Fundusz Hipoteczny Yanok Sp. z o. o. to firma z grupy kapitałowej KRN Media działającej od ponad 20 lat w mediach związanych z rynkiem nieruchomości.
Fundusz Hipoteczny Yanok jest liderem wśród pozabankowych firm pożyczek hipotecznych dla przedsiębiorców. Podstawą działalności Funduszu jest etyczne i profesjonalne podejście do Inwestorów oraz osób poszukujących finansowania. W zakresie pożyczek hipotecznych, Fundusz oferuje najkorzystniejsze warunki finansowe oraz jako jedyna firma w Polsce nie stosuje przewłaszczeń.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:
• Budowanie portfela Klientów – wyszukiwanie i pozyskiwanie osób zainteresowanych inwestycją w obligacje korporacyjne oraz w inne instrumenty finansowe
• Obsługa Klienta według standardów firmy
• Realizacja założonych planów sprzedażowych
• Umiejętność planowania własnych działań i ustalania priorytetów
• Tworzenie systemowych rozwiązań w zakresie poszukiwania inwestorów
• Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:
• Otwartość, życzliwość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
• Samodzielność, entuzjazm i nastawienie na sukces
• Wysoka kultura osobista oraz nienaganne maniery
• Zainteresowanie tematyką inwestycyjną
• Umiejętność przeprowadzania rozmów handlowych i negocjacji
• W początkowym okresie współpracy, codzienne raportowanie swoich działań

• Mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych
• Własny portfel klientów zamożnych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
• Podstawowe wynagrodzenie na poziomie 3000zł netto miesięcznie
• Wysokie prowizje sprzedażowe (przy pełnej realizacji planu, 7000zł netto miesięcznie)
• Samodzielne stanowisko ze wsparciem merytorycznym przełożonych
• Forma zatrudnienia do swobodnej negocjacji
• Biuro w ścisłym centrum Krakowa

Zainteresowanych powyższymi warunkami Kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV wraz ze zdjęciem i dołączoną klauzulą.

Dodano dnia: 24-11-2017

Fundusz Hipoteczny Yanok

Zobacz wszystkie oferty Fundusz Hipoteczny Yanok

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy