Doradca Klienta Biznesowego i Detalicznego

Lokalizacja: Wrocław

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

OPIS STANOWISKA
Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
Cross-selling klientów wewnętrznych firmy
Analiza wyników finansowych klienta
Przygotowanie dokumentacji związanych z procesem kredytowym
Kalkulacja prognoz finansowych przedsiębiorcy
Przedstawienie oferty kredytowej indywidualnie przygotowanej dla każdego klienta
Aktywne wsparcie od strony analitycznej dla osób zarządzających spółką
Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

WYMAGANIA
Wykształcenie – mile widziane wykształcenie z branży finansowej
Preferencje dotyczące kandydata:
Doświadczenie w branży finansowej / sprzedaży produktów finansowych – min. 1 rok
Komunikatywność
Zaangażowanie i pozytywne nastawienie do pracy
Komunikatywność + wysoka kultura osobista
Kompetencje bezwzględnie wymagane:
Dyspozycyjność pn. – pt. (godz. 8:30 – 16:30)
Znajomość pakietu MS Office
Kompetencje mile widziane:
Status ucznia/studenta
Nastawienie na rozwiązywanie problemów i chęć nauki

WARUNKI ZATRUDNIENIA
Forma zatrudnienia – Umowa zlecenie / o pracę
Czas pracy – od poniedziałku do piątku w godz. 8:30 – 16:30
Wynagrodzenie
okres próbny: podstawa 3000 zł brutto, premia od 100 zł – 500 zł
po okresie próbnym: podstawa 3100 zł brutto, premia od 100 zł – 500 zł
Dodatkowe korzyści
Profesjonalne szkolenie wstępne
Multisport – BENEFIT
Zdobycie doświadczenia i praktycznej wiedzy
Praca w młodym i dynamicznym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą formularza zgłoszeniowego na stronie lub bezpośrednio na adres mailowy kariera@fintaxis.pl

Kontakt: Sebastian Maciuk tel. 723 620 894
Grzegorz Owczarzak tel. 511 612 409

Fintaxis Finanse
Wrocław, ul. Szpacza 18-20/1
kariera@fintaxis.pl

Dodano dnia: 12-07-2017

FINTAXIS FINANSE

Zobacz wszystkie oferty FINTAXIS FINANSE

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy