Kontroler kosztów (telefonia mobilna)

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Wymagania:

wykształcenie wyższe o profilu technicznym, finansowym lub ekonomicznym; mile widziani studenci ostatnich lat studiów
bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (głównie Excel)
umiejętność formułowania syntetycznych wniosków na podstawie analizy dużej ilości danych
zainteresowania nowinkami z zakresu telefonii mobilnej
znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
aktywne prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

kontrola kosztów w zakresie korporacyjnej telefonii mobilnej
współodpowiedzialność za stan magazynu
generowanie raportów w systemie e-faktur u operatora
weryfikacja kosztów, przepięcia
wprowadzanie reklamacji, restrykcji i limitów do systemu bilingowego
przygotowanie struktur danych do analiz
współpraca z działem controllingu i księgowości
wsparcie w organizacji floty samochodowej

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
współpracę z doświadczonymi specjalistami
prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń

Dodano dnia: 10-07-2017

Comarch SA

Zobacz wszystkie oferty Comarch SA

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy