Junior Trader

Lokalizacja: Poznań

Ogłoszenie Bezpośrednie

Interesuję Cię giełda? Nie posiadasz jeszcze doświadczenia zawodowego, a chciałbyś/chciałabyś spróbować swoich sił w inwestowaniu na rynku finansowym? Skorzystaj z życiowej szansy, firma OSTC pomoże Ci rozpocząć karierę zawodową jako JUNIOR TRADER.

OSTC - to jedna z największych firm tradingowych na świecie, która zatrudnia ponad 450 osób w 14 biurach na całym świecie, od Polski przez Wielką Brytanię, Indie, Chiny, Rosję, po Hiszpanię.

GŁÓWNE ZADANIA:
• Na początku odbędziesz intensywne, kilkumiesięczne szkolenia, w trakcie których pracując na symulatorach zdobędziesz wiedzę i doświadczenie, jak handlować na rynkach finansowych.
• Po okresie wdrożeniowym, stopniowo zostaniesz wprowadzony/a do pracy na rzeczywistych rynkach finansowych, żeby z czasem pracować na największych giełdach kontraktów terminowych na świecie.

CO OFERUJE FIRMA?
• Atrakcyjne wynagrodzenie, nawet podczas okresu szkoleniowego;
• Pracę w pełnym wymiarze czasu, od poniedziałku do piątku;
• Docelowo umowę o pracę;
• Niepowtarzalny system premiowy;
• Szeroki pakiet szkoleń wstępnych oraz wsparcie w rozwoju podczas całej kariery w OSTC;
• Bezpieczeństwo: OSTC pokrywa wszelkie wymogi kapitałowe i przejmuje na siebie całe ryzyko finansowe.

JAK SIĘ ZGŁOSIĆ?
• Wejdź na stronę rekrutacja.fundacjarozwojutalentow.pl
• Wybierz ofertę OSTC i aplikuj

Dodano dnia: 01-06-2017

Fundacja Rozwoju Talentów

Zobacz wszystkie oferty Fundacja Rozwoju Talentów

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy