Starszy Księgowy

Lokalizacja: Bielsko - Biała

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Dzień dobry,

Obecnie dla jednego z moich klientów  prowadzę projekt na stanowisko:
???? Starszy Księgowy

Miejsce Pracy: Bielsko-Biała

Godziny pracy: 8:00 – 16:00

Wynagordzenie:  kontrakt B2B

Branża: Developerska

Narzędzia pracy: komputer + telefon służbowy

Oferujemy:

???? możliwości rozwoju zawodowego w grupie kilkudziesięciu spółek,

???? pakiet benefitów pracowniczych (* karta mulitsport; medicover; paczki na święta),

???? udział w szkoleniach i konferencjach związanych z wykonywaną pracą – szkolimy się bo uważamy, że to klucz do sukcesu;

???? darmowa nauka języków w godzinach pracy,

???? profesjonalny onboarding pracowniczy.

Zakres obowiązków:

???? nadzór nad prowadzeniem pełnych ksiąg handlowych grupy spółek zgodnie z ustawą o rachunkowości,

???? przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz innych sprawozdań dla instytucji zewnętrznych dla kilku Spółek z Grupy sporządzanie kwartalnych pakietów sprawozdawczych na potrzeby konsolidacji,

???? sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych jednostkowych kilku Spółek z Grupy,

???? współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, NBP),

???? kontrola formalna, merytoryczna i rachunkowa dowodów księgowych,

???? czynne uczestnictwo w przygotowaniu raportów na potrzeby zarządu oraz banków,

???? współpraca z innymi działami z Grupy.

Jakie doświadczenia będą na plus❓

???? Doświadczenie na w/w stanowisku minimum 5 lata;

???? Doświadczenie na stanowisku w obszarze księgi głównej w polskiej księgowości i znajomość przepisów ustawy o rachunkowości;

???? Wykształcenie kierunkowe (księgowość, finanse i pokrewne);

???? Umiejętność kalkulacji podatku dochodowego bieżącego oraz odroczonego,

???? Praktyczna znajomość przepisów podatkowych CIT, VAT, PIT,

???? Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie ( * komunikacja ze spółkami włoskimi w grupie ),

???? Praktyczna znajomość polskich przepisów podatkowych;

???? Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel);

???? Umiejętność analitycznego myślenia i dbałość o szczegóły.

???? Mile widziana znajomość MSSF.

Jeśli czujesz, że to oferta dla Ciebie, odezwij się do mnie na priv. e-mail: artur.lipp@lipphouse.com tel: +48 881 299 272

Z góry dziękuję za informacje zwrotne.

Dodano dnia: 25-05-2022