Doradca Finansowy

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

ŁUKASZ WIERZBICKI

Poznaj Phinance S.A.
Jesteśmy największą, niezależną firmą pośrednictwa finansowego, której misją jest zabezpieczenie spokoju naszych Klientów. Za pośrednictwem kadry o najwyższych kwalifikacjach już od 20 lat zapewniamy kompleksowe usługi finansowe: inwestycje, oszczędności, ubezpieczenia oraz kredyty i leasingi.

Stanowisko: Doradca Finansowy
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

Rozpoznawanie potrzeb Klientów
Profesjonalne doradztwo w wyborze produktów finansowych
Pozyskiwanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami
Stały rozwój i uzupełnianie wiedzy w celu zapewnienia najwyższej jakości obsługi
Kompleksowa obsługa Klientów w zakresie optymalizacji umów finansowych
Planowanie finansowe zgodnie ze standardami firmy

Dołącz do nas, jeśli..

Posiadasz doświadczenie w braży finansowej
Potrafisz nawiązywać trwałe relacje z Klientami
Umiesz dobierać produkty finansowe do potrzeb Klienta

Mile widziane:

Prawo jazdy kat. B
Doświadczenie w obsłudze Klienta Indywidualnego
Doświadczenie w branży ubezpieczeniowej

Dlaczego warto?

Wynagrodzenie oparte o podstawę
Atrakcyjny system premiowy - każda podpisana umowa przekłada się na Twoje wynagrodzenie
Bogaty i profesjonalny szereg szkoleń
Możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o wyniki
Narzędzia (platformy on-line, system CRM)
Elastyczny czas pracy
Przyjazny i dynamicznie rozwijający się zespół
Karta Multisport
Konkursy z atrakcyjnymi nagrodami (wyjazdy zagraniczne, premie finansowe, vouchery)
Biuro w centrum Warszawy

ZGODY

Wyrażam niniejszym dobrowolną zgodę na przetwarzanie przez Phinance S.A. z siedzibą i adresem w Poznaniu (61-814), przy ul Ratajczaka 19, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu w celu przeprowadzenia rekrutacji przez Phinance S.A. Zostałem/am poinformowany/na o możliwości wycofania zgody w każdym czasie oraz, że cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, a także o tym że podanie przeze mnie ww. danych nie jest wymogiem ustawowym ani umownym i nie jestem zobowiązany/na do ich podania

Informacje dla osób, których dane przetwarza Phinance S.A.

1. Administratorem Twoich danych osobowych jest Phinance Spółka Akcyjna, z siedzibą i adresem w Poznaniu, przy ul Ratajczaka 19 (61-814) Poznań. Możesz się skontaktować z Phinance wykorzystując następujące dane kontaktowe:

* numer tel.: 0 616 639 939,
* adres e-mail: klient@phinance.pl.

2. W sprawach dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych możesz kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych Phinance przesyłając maila na adres iod@phinance.pl.

3. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu:

* w celu wykonywania przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na stanowisko doradca finansowy lub asystent doradcy finansowego lub specjalista kredytowy lub doradca ubezpieczeniowy/majątkowy lub doradca ds. ubezpieczeń na życie lub doradca klienta biznesowego (na podstawie art. art. 6 ust 1 pkt ba) RODO - na podstawie Twojej zgody na przetwarzanie), przez czas niezbędny do przeprowadzenia rekrutacji, nie dłużej niż przez okres 6 miesięcy

4. Twoje dane osobowe będą przez nas udostępniane naszym współpracownikom prowadzącym rekrutacje oraz ich menedżerom, a także osobom zatrudnionym przez podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w zakresie obsługi teleinformatycznej, w zakresie niezbędnym do realizacji zawartej z nami umowy.

5. Nie będziemy przekazywać Twoich danych do innych krajów, w szczególności poza Europejski Obszar Gospodarczy (obejmujący Unię Europejską, Norwegię, Liechtenstein i Islandię) lub do organizacji międzynarodowych.

6. Zgodnie z RODO, przysługuje Tobie prawo do:

a) dostępu do danych - prawo do otrzymania informacji czy przetwarzamy Twoje dane osobowe, o procesie ich przetwarzania oraz prawo do otrzymania kopii przetwarzanych przez nas danych osobowych, które Ciebie dotyczą;

b) sprostowania (poprawiania) danych - prawo żądania niezwłocznego sprostowania dotyczących Ciebie danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz prawo żądania uzupełnienia niekompletnych danych osobowych;

c) do usunięcia danych w tym prawo do bycia zapomnianym - prawo żądania usunięcia dotyczących Ciebie danych osobowych z naszych zbiorów danych osobowych oraz zbiorów innych administratorów Twoich danych;

d) ograniczenia przetwarzania danych - prawo żądania oznaczenia przechowywanych danych osobowych w celu ograniczenia ich przyszłego przetwarzania;

e) przenoszenia danych - prawo otrzymania w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dotyczących Ciebie danych osobowych, które nam dostarczyłeś oraz przesłania tych danych innemu administratorowi.

7. Nie wykorzystujemy Twoich danych osobowych w celu zautomatyzowanego podejmowania decyzji ani do profilowania.

8. Masz prawo w każdej chwili wycofać udzieloną zgodę. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

9. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przez przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

10. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym ani umownym, ale bez podania danych nie będziesz mógł wziąć udziału w naszej rekrutacji.

Dodano dnia: 11-06-2020

Phinance Łukasz Wierzbicki

Zobacz wszystkie oferty Phinance Łukasz Wierzbicki

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy