Główny księgowy z językiem francuskim

Lokalizacja: Kościerzyna

Ogłoszenie Bezpośrednie

Agencja rekrutacyjna PGB HR aktualnie dla swojego Klienta, Firmy z branży obróbki drewna, w związku z rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:
Księgowa/y z językiem francuskim
Miejsce pracy: okolice Czerska

Zakres obowiązków:
- Pełna obsługa ksiąg rachunkowych zgodnie z przyjętą polityką rachunkowości i przepisami prawa podatkowego,
- Kontrola prawidłowości operacji księgowych i finansowych,
- Sporządzanie sprawozdań finansowych /nadzór nad składaniem sprawozdań finansowych do NBP i GUS,
- Sporządzanie deklaracji podatkowych (PIT, CIT, VAT),
- Weryfikacja i uzgodnienie VAT naliczonego oraz należnego, sporządzanie deklaracji VAT,

Wymagania:
- min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
- wykształcenie wyższe kierunkowe,
- dobra znajomość ustawy o rachunkowości,
- umiejętności zarządzania zespołem,
- rzetelność, odpowiedzialność i terminowość,
- znajomość języka francuskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym.

Klient oferuje:
- umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa+premia)
- możliwość udziału w szkoleniach doszkalających umiejętności i wiedzę,
- narzędzia niezbędne do wykonywanej pracy.

Dodano dnia: 24-02-2020

PGB HR

Zobacz wszystkie oferty PGB HR

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy