Księgowy/a w dziale zobowiązań (PtP/AP)

Lokalizacja: Katowice

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Zakres obowiązków:

*Weryfikowanie faktur pod kątem ich zgodności z zamówieniem
*Księgowanie faktur od dostawców
*Przygotowywanie płatności do dostawców
*Bieżące rozliczanie kont zakupu oraz kont dostawców
*Udział w czynnościach związanych z zamknięciem miesiąca /roku
*Utrzymywanie kontaktu z dostawcami oraz pracownikami działu zakupów
*Udział w projektach usprawniających istniejące procesy
*Możliwość uczestniczenia w projektach przenoszenia wiedzy z innych europejskich lokalizacji firmy

Wymagania:

*Wykształcenie min. licencjackie w obszarze Finansów, Rachunkowości lub pokrewnych
*Doświadczenie w obszarze PtP/AP, preferowane w obszarze BPO/SSC
*Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
*Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
*Mile widziana znajomość drugiego języka europejskiego
*Sumienność, rzetelność i bardzo dobra organizacja pracy
*Komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy w grupie
*Energia i chęć do działania

Oferujemy:

*Atrakcyjne wynagrodzenie
*Bogaty system benefitów: multikafeteria, karta multisport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna
*Jasną ścieżkę rozwoju zawodowego oraz możliwość awansu
*Pracę w międzynarodowym środowisku
*Przyjazną atmosferę i bardzo dobrą kawę

Dodano dnia: 17-02-2020

Talentuno

Zobacz wszystkie oferty Talentuno