Młodszy Kontroler Należności

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Warszawa, Mokotów

Obowiązki:

Obsługa klientów polskich i zagranicznych;
Kontrola należności;
Monitorowanie statusów zamówień oraz zarządzanie nimi w wewnętrznych systemach;
Potwierdzanie sald oraz wykonywanie kompensat;
Przygotowywanie raportów i zestawień;
Współpraca z firmą ubezpieczeniową w zakresie kontrolingu należności klientów.

Wymagania:

Doświadczenie na podobnym stanowisku;
Wykształcenie w obszarze finansów i administracji mile widziane;
Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;
Praktyczna znajomość programu Excel;
Komunikatywność, zorientowanie na klienta;
Rzetelność i dokładność.

Oferta:

Praca w międzynarodowej firmie, będącej jednym z liderów w branży elektronicznej;
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres 6 miesięcy (z możliwością przedłużenia);
Prywatna opieka medyczna;
Możliwość nauki języków obcych;
Przyjazna atmosfera pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV przez formularz na stronie: https://www.hr-line.pl/oferta_pracy/350485

Dodano dnia: 31-01-2020

HRO Personnel

Zobacz wszystkie oferty HRO Personnel

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy