Młodsza Księgowa ds. KH

Lokalizacja: Radomsko

Ogłoszenie Bezpośrednie

Centrum Księgowe Taxteam to zespół ekspertów poruszających się na co dzień płynnie i z pasją w dziedzinach: rachunkowości, kadr i płac oraz podatków. Istniejemy od 2011 roku, działamy na rynku ogólnopolskim. W związku z szybkim rozwojem naszej firmy, wciąż rozszerzamy zespół specjalistów.
Jeżeli pasjonujesz się zagadnieniami finansowo – księgowymi, pragniesz rozwijać się w tym obszarze, jesteś nastawiony na poszukiwanie coraz to ciekawszych, sprawniejszych, innowacyjnych rozwiązań a dodatkowo chciałbyś tą pasję dzielić z innymi – jesteś idealnym Kandydatem :)

Aktualnie do naszego Taxteamu poszukujemy osoby na stanowisko:
Młodsza/y Księgowa/y ds. KH

Miejsce pracy: Ruda k. Gidel

Od Kandydatów oczekujemy:
• wykształcenia średniego w obszarze: rachunkowość, finanse, ekonomia lub pokrewne
• min. rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku (znajomość specyfiki pracy w biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem)
• znajomości obsługi MS Office (Excel, Word)
• sumienności, terminowości i dokładności w działaniu
• znajomość programu księgowego Symfonia będzie dodatkowym atutem
Zakres obowiązków obejmuje:
• kompletowanie, dekretowanie i księgowanie dowodów księgowych (faktur, rachunków, wyciągów bankowych, raportów kasowych i innych dokumentów księgowych) zgodnie z przyjętymi zasadami polityki rachunkowości
• prowadzenie ksiąg handlowych
• uzgadnianie i analizę kont księgowych pod względem prawidłowości zapisów
• potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
• współpracę z Koordynatorem działu księgowego
• kontakt z Klientami

Oferujemy:
• stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
• ciągły rozwój osobisty poprzez dostęp do fachowej literatury, szkolenia
• pracę w prężnie rozwijającej się firmie z ambitnym, doświadczonym zespołem
• bardzo dobre warunki oraz narzędzia pracy i pozytywną energię w naszym Teamie
• owocowe poniedziałki i dostęp do aromatycznej kawy :)

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji zapraszamy do aplikowania bezpośrednio poprzez Portal lub poprzez przesłanie CV na adres: m.olejniczak@taxteam.pl w tytule maila prosimy o wpisanie „nazwa stanowiska – miejsce pracy”.
Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Taxteam Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Łodzi, przy Al. Kościuszki 39, zwana dalej „Administratorem” lub „Spółką”.
Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych odbędzie się w celu przeprowadzenia rekrutacji w oparciu o obowiązujące przepisy, podstawą prawną naszych działań jest art. 6 ust 1 lit. c Rozporządzenia Ogólnego o Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej: RODO).
Przetwarzanie danych w zakresie szerszym niż wynikający z przepisów prawa pracy oraz w celach przyszłych rekrutacji odbywać się będzie na podstawie zgody wyrażonej w dokumencie CV (art. 6 ust. 1 lit. a RODO)
Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych do innego administratora, skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy prawa.
Wyrażona zgoda może zostać wycofana w każdej chwili. Jej wycofanie nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania Pani/Pana danych osobowych. Oświadczenie o wycofaniu zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych należy kierować na adres mailowy rodo@taxteam.pl

Dodano dnia: 31-01-2020

Taxteam

Zobacz wszystkie oferty Taxteam

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy