POMOC BIUROWA / ASYSTENT/KA KSIĘGOWEJ

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Biuro Rachunkowe zlokalizowane na Ursynowie poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
- pomoc w księgowaniu dokumentów, uzgadnianiu sald i przygotowywaniu zestawień,
- porządkowanie i archiwizacja dokumentów księgowych,
- przygotowywanie i nadawanie korespondencji,
- wsparcie w bieżącym funkcjonowaniu biura.

Od Kandydatów oczekujemy:
- znajomości obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
- dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań,
- mile widziana znajomość języka angielskiego oraz doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:
- przyuczenie do zawodu,
- pracę w stałym, zgranym zespole,
- warunki pracy i wynagrodzenie - do uzgodnienia.

Prosimy o przesyłanie CV na adres:
bkowalska@brbk.eu

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Biuro Rachunkowe Barbara Kowalska w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)

Dodano dnia: 14-01-2020

Biuro Rachunkowe Barbara Kowalska

Zobacz wszystkie oferty Biuro Rachunkowe Barbara Kowalska