Wsparcie Działu Księgowości

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Opis firmy:
HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie dla naszego Klienta, poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:
Księgowanie wyciągów bankowych
Przygotowywanie płatności
Przygotowywanie zaświadczeń dla klientów o realizacji płatności na kontraktach
Weryfikacja i wyjaśnianie sald klientów
Wystawianie faktur proforma na kontrakty długoterminowe
Pomoc w przygotowywaniu gwarancji bankowych
Wsparcie działu księgowości w bieżącej pracy.

Wymagania:
Mile widziane wykształcenie o profilu finansowym (lub w trakcie studiów)
Minimalne doświadczenie na podobnym stanowisku
Dobra znajomość obsługi MS Office – w szczególności Excel
Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Otwartość, bardzo dobra organizacja pracy własnej, terminowość i zorientowanie na szczegóły.

Oferta:
Umowa zlecenie - stawka 20 zł brutto/h
Praca w godzinach 9:00 – 17:00
Możliwość zdobycia doświadczenia w stabilnej organizacji (branża: inżynieryjno-technologiczna).

Zainteresowane osoby proszę o składanie aplikacji poprzez formularz na stronie:

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Dodano dnia: 02-12-2019

HRO Personnel

Zobacz wszystkie oferty HRO Personnel