Asystent/ka ds. Księgowości

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Naszym Klientem jest międzynarodowy dostawca rozwiązań i usług IT o kapitale niemieckim posiadający swoje biura w ponad 35 krajach na całym świecie. W związku z połączeniem sił z rynkowym liderem w obszarze Software Asset Management o kapitale szwajcarskim i dynamicznym rozwojem struktur w Polsce nasz Klient poszukuje aktualnie Asystenta/ki ds. Księgowości. Rola ma charakter czysto operacyjny i związana jest ze ścisłą współpracą z Centrum Usług Wspólnych zlokalizowanym w centrali firmy w Niemczech.

Zakres obowiązków:

• Przygotowywanie listy przelewów do realizacji
• Kompletowanie dokumentów księgowych
• Wprowadzaniem do systemu księgowego wyciągów bankowych oraz faktur kosztowych
• Codzienna komunikacja z SSC, skanowanie i wysyłanie opisanych faktur do SCC
• Weryfikacja poprawności dokumentów księgowych
• Rozliczanie faktur (dopasowanie płatności do dokumentów księgowych)
• Rozliczanie diet
• Monitorowanie należności (w tym windykacja należności)

Wymagania:

• Minimum pół roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
• Praktyczna znajomość MS Excel
• Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
• Wysokie umiejętności analityczne
• Skrupulatność
• Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
• Doświadczenie we współpracy z SCC będzie dużym atutem
• Znajomość systemu Axapta lub Navision będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

• Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
• Pracę w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej
• Międzynarodowe środowisko pracy
• Umowę o pracę
• Opiekę medyczną
• Udział w szkoleniach
• Biuro w dogodnej lokalizacji (centrum Warszawy)

Dodano dnia: 04-10-2019

Talent Hills

Zobacz wszystkie oferty Talent Hills

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy