Młodszy specjalista w dziale księgowości z językiem niderlandzkim (m/k)

Lokalizacja: Łódź

Ogłoszenie Bezpośrednie

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.
Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Zadania na stanowisku:
• Przetwarzanie i księgowanie faktur;
• Wprowadzanie danych do systemu;
• Analiza i kontrola dokumentów;
• Współpraca z dostawcami i innymi działami organizacji.

Oczekujemy:
• Znajomości języka niderlandzkiego i angielskiego na poz. min. B2;
• Znajomości pakietu Microsoft Office;
• Umiejętności analitycznych;
• Mile widziane doświadczenie w obszarze finansów lub księgowości;
• Firma zapewnia szkolenie wprowadzające.

Oferujemy:
• Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w ramach umowy o pracę;
• Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku;
• Grupowe ubezpieczenie;
• Prywatną opiekę medyczną dla ciebie i twojej rodziny;
• Dofinansowanie do zajęć sportowych (pakiet Multisport);
• Program kafeteryjny (biley do kina, oferta kulturalna, spotkania integracyjne itp);
• Elastyczne godziny pracy;
• Uznaniowy system premiowy.

Dodano dnia: 27-09-2019

Cpl Jobs

Zobacz wszystkie oferty Cpl Jobs

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy