Administrator danych importowych z j. niderlandzkim - Łódź

Lokalizacja: Łódź

Ogłoszenie Bezpośrednie

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.
Dla naszego Klienta, jednej z wiodących globalnych firm logistycznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:
• Procesowanie paczek, współpraca z agencjami celnymi, sprawdzanie ich poprawności oclenia
• Zarządzanie kontami wysyłkowymi
• Śledzenie paczek z systemie
• Prowadzenie dokumentacji paczek (przywozu i wywozu)
• Utrzymanie bazy danych produktów
• Prowadzenie wyceny paczek

Wymagania:
• Bardzo dobra znajomość języka niderlandzkiego oraz angielskiego
• Dobre umiejętności komunikacyjne
• Chęć rozwoju w obszarze logistyki
• Znajomość pakietu MS Office

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Samodzielne, specjalistyczne stanowisko w rozwijającej się organizacji
• Możliwość podnoszenia kompetencji zawodowych: regularne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne z zakresu prawa pracy oraz inne kursy/ szkolenia
• Przyjazny zespół współpracowników i nieformalna atmosfera
• Regularne spotkania integracyjne dla pracowników firmy
• Pakiet benefitów: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie emerytalne oraz dofinansowanie do karty Multisport
• Posiłki na terenie zakładu pracy, bezpłatne napoje gorące (kawa, czekolada itp.), owoce
• Atrakcyjną lokalizację pracy (centrum miasta) z dobrym dojazdem komunikacją miejską

Dodano dnia: 27-09-2019

Cpl Jobs

Zobacz wszystkie oferty Cpl Jobs

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy