Asystent ds. Księgowości

Lokalizacja: Poznań

Ogłoszenie Bezpośrednie

SNP Poland (do 2017 – BCC) jest jedną z największych firm wdrażających systemy IT w Polsce. Jesteśmy liderem rynku usług SAP w Polsce, realizujemy projekty na całym świecie. Zapewniamy outsourcing IT w oparciu o bezpieczną infrastrukturę SNP Data Centers. SNP Software Factory tworzy innowacyjne aplikacje wspierające dowolne procesy biznesowe. Należymy do Grupy SNP – światowego lidera w zakresie projektów transformacji środowisk SAP.

Miejsce pracy: Złotniki k. Poznania (Suchy Las)

Zakres obowiązków:

- obsługa procesu generowania faktur sprzedaży
- obsługa rozrachunków z odbiorcami krajowymi i zagranicznymi
- księgowanie faktur kosztowych, w tym delegacji krajowych i zagranicznych
- bieżące wsparcie w innych zadaniach Zespołu Finansów i Księgowości

Wymagania:

- wykształcenie wyższe ekonomiczne (mile widziane osoby w trakcie studiów)
- dobra znajomość zasad rachunkowości i podatków
- dobra znajomość języka angielskiego
- bardzo dobra organizacja pracy, rzetelność i sumienność

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie zawodowe na pokrewnym stanowisku oraz znajomość obsługi programów księgowych, w szczególności SAP.

Co oferujemy:

- umowę o pracę na pełen etat
- możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
- pakiet socjalny: ubezpieczenie medyczne, program sportowo-rekreacyjny, możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie
- komfortowe warunki pracy i wsparcie kompetentnego zespołu

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV poprzez formularz znajdujący się na stronie:

Dodano dnia: 26-09-2019

SNP Poland sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty SNP Poland sp. z o.o.