Doradca Klienta Contact Center w Banku

Lokalizacja: Wrocław

Ogłoszenie Bezpośrednie

Oferujemy zatrudnienie z umową o pracę, elastyczne godziny, możliwość pracy na pełny etat, ¾ lub 1/2 etatu. Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy. :)

Opis stanowiska

• telefoniczna obsługa klientów Banku

• rozpoznanie potrzeb i oczekiwań Klientów

• prowadzenie sprzedaży produktów Banku dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów

• realizowanie operacji bankowych

• budowanie dobrych relacji z Klientami poprzez zachowanie najwyższej jakości obsługi

Wymagania

• min. średnie wykształcenie

• komunikatywność i pozytywne nastawienie

• poprawna dykcja

• umiejętność obsługi komputera

• chęć do pracy zmianowej

• gotowość do stałego poszerzania wiedzy

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• elastyczne godziny pracy

• prywatną opiekę medyczną

• program sportowo-rekreacyjny Multisport

• pracownicze ubezpieczenie grupowe

• program cafeteryjny (dofinansowanie do lunchów oraz bilety do kina)

• profesjonalne szkolenia

• możliwość awansów wewnętrznych

• dostęp do atrakcyjnej oferty produktów bankowych

Oferta idealna dla studentów, mam lub osób chcących zmienić dotychczasową branżę. :)

Proszę o aplikowanie tutaj:https://talentplace.traffit.com/public/form/a/44?uid=OXgxMm53dm5jY3BZT0J3ekNHWXROczVYNlhzRUxCaGhqcUhJaFY4UU1SWXNNUT09

Dodano dnia: 24-09-2019

Talent Place

Zobacz wszystkie oferty Talent Place

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy