Specjalista ds. administracyjno-finansowych

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

- prowadzenie spraw administracyjno-finansowych związanych z bieżącą działalnością Miesiąca Fotografii w Krakowie,
- tworzenie, obsługa i koordynacja obiegu dokumentacji finansowo-księgowej (faktur, rachunków, umów itp. dokumentów)
- udział w procesie planowania i tworzenia budżetu wydarzenia
- sprawowanie bezpośredniego nadzoru w zakresie wydatkowania, realizacji przyjętego budżetu oraz rozliczenie zgodnie z dotacjami,
- zbudowanie systemu rozliczeń lub adaptacja istniejącego,
- nadzór nad wykonaniem świadczeń partnerskich,
- podsumowanie i raportowanie wykonania budżetu,

WYMAGANIA
- wykształcenie wyższe (preferowane: finanse, rachunkowość, ekonomia),
- znajomość zasad controlingu, rachunkowości finansowej i zarządczej,
- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
- kreatywność, innowacyjne myślenie, gotowość do poszukiwania nowych rozwiązań i inspirowania współpracowników,
- dobra organizacja pracy własnej i podległych pracowników,
- praktyczna znajomość obsługi programów typu Office,
- umiejętności negocjacyjne i analityczne,
- umiejętność pracy pod presją czasu,
- wysoka kultura osobista,
- dyspozycyjność,

Mile widziane:
- referencje
- minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY
- rozwój zawodowy i możliwość wdrażania własnych wizji realizacji zadania
- pracę przy tworzeniu wyjątkowego wydarzenia artystyczno-kulturalnego na mapie Polski i Europy
- współpracę z fantastycznym i zgranym zespołem specjalistów i pasjonatów
- możliwość poznania uznanych artystów i autorytetów ze świata fotografii
- umowę zlecenie na czas określony

DODATKOWE INFORMACJE

WARUNKI APLIKOWANIA
Dokumenty (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać drogą elektroniczną na adres: praca@photomonth.com. (w tytule maila „REKRUTACJA NA STANOWISKO ADMINISTRACYJNO -FINANSOWE” ) w nieprzekraczalnym terminie do 15 września 2019 r. włącznie.
Etap pierwszy: weryfikacja nadesłanych zgłoszeń.

Etap drugi: zaproszenie wybranych kandydatów na rozmowę kwalifikacyjną. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami w terminie do 20 września 2019 r.
Fundacja Sztuk Wizualnych zastrzega sobie prawo do:
- odwołania naboru w każdym czasie,
- niewyłonienia kandydata,
- wyłącznej interpretacji powyższego ogłoszenia,

W CV prosimy załączyć następującą klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie w ramach procesu rekrutacji przez Fundację Sztuk Wizualnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)".
W RAZIE PYTAŃ PROSIMY O KONTAKT MAILOWY: praca@photomonth.com

Dodano dnia: 02-09-2019

Fundacja Sztuk Wizualnych

Zobacz wszystkie oferty Fundacja Sztuk Wizualnych

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy