Windykator Terenowy

Lokalizacja: Olsztyn

Ogłoszenie Bezpośrednie

Miejsce pracy:
Poszukujemy Windykatorów w: Olsztyn, Elbląg, Działdowo, Szczytno, Giżycko, Mrągowo, Nidzica, Kętrzyn, Iława, Bartoszyce, Ostróda, Lidzbark Warmiński

Wymagania:
• Wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
• Dobra znajomość pakietu MS Office
• Prawo jazdy kat. B.
• Niekaralność
• Wykształcenie minimum średnie

Zakres obowiązków
• Bezpośrednia windykacja klientów
• Motywowanie klientów do zapłaty
• Negocjowanie warunków spłaty
• Efektywne planowanie pracy własnej w terenie
• Terminowe raportowanie

Oferujemy:
• Atrakcyjny system prowizyjny i premiowy
• Pakiet szkoleń, w tym przygotowanie praktyczne
• Elastyczną formę zatrudnienia (umowa zlecenie lub działalność gospodarcza)

Dodano dnia: 03-08-2019

Profi Credit Polska S.A.

Zobacz wszystkie oferty Profi Credit Polska S.A.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy