Business Intelligence Analyst

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
Rozwój świadomości biznesowej o grupie produktowej A2W u aktualnych i przyszłych klientów
Współpraca z Kierownikiem Produktu w zakresie planowania sprzedaży w regionie Europy Środkowej i Wschodniej
Analiza i utrzymywanie prognoz w procesie PSI (Purchase Sales Inventory)
Raportowanie planów w zakresie: sprzedaży, zapasów magazynowych, marżowych a także innych indykatorów związanych ze sprzedażą
Współtworzenie materiałów do prezentacji strategicznych i innych
Współpraca z centralą w zakresie zapewnienia dostępności produktów, kontroli dostaw oraz przesunięć towaru między oddziałami
Współpraca z działem sprzedaży oraz działem logistyki w zakresie ofertowania, planowania, realizacji zamówień
Wykonywanie innych, nieuwzględnionych powyżej, zadań zleconych przez przełożonego.

Wymagania:
Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku analityka lub pokrewnym
Doświadczenie w efektywnym przetwarzaniu dużych wolumenów danych
Biegłą znajomość programu MS Excel (dodatkowym atutem będzie znajomość VBA)
Znajomość SQL
Bardzo dobrą umiejętność tworzenia prezentacji w Power Point (w języku angielskim)
Umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne
Inicjatywę w działaniu, nieszablonowy sposób myślenia, nastawienie na cel
Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego.

Oferta:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
Atrakcyjne wynagrodzenie
Stały rozwój osobisty
Pakiet benefitów(LuxMed VIP, Multisport, Ubezpieczenie grupowe)
Uczestnictwo w innowacyjnych projektach
Dobra organizacja pracy
Zdobycie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz na stronie: https://www.hr-line.pl/oferta_pracy/350120

Dodano dnia: 02-08-2019

HRO Personnel

Zobacz wszystkie oferty HRO Personnel

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy