Kierownik Asortymentu/ Category Manager (nonfood)

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.
Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Rola osoby na tym stanowisku wiąże się z zarządzaniem cyklem życia produktów, na wszystkich jego etapach.
Zadania na stanowisku:
• Tworzenie długoterminowej strategii zarządzania kategorią produktów dla rynku Europy Wschodniej.
• Zarządzanie wybranymi grupami asortymentowymi artykułów w sklepie online.
• Pozyskiwanie i wybór nowych dostawców.
• Prowadzenie badań rynkowych, analiz konkurencji i porównywanie cen produktów.
• Negocjowanie umów i promocji z dostawcami.
• Planowanie, rozwój i realizacja promocji marketingowych.

Oczekujemy:
• Znajomości języka angielskiego i polskiego na poziomie min. C1.
• Minimum 5 - letniego doświadczenia zawodowego w branży FMCG lub handlu detalicznego.
• Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności Excel.
• Zdolności analitycznych.
• Samodzielności i komunikatywności.

Oferujemy:
• Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w ramach umowy o pracę.
• Możliwość pracy i rozwoju w międzynarodowym środowisku.
• Prywatna opieka medyczna.
• Kursy językowe.
• Elastyczne godziny pracy.
• Biuro w centrum Krakowa.

Dodano dnia: 01-08-2019

CPL Jobs

Zobacz wszystkie oferty CPL Jobs

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy