Samodzielna/y Księgowa/-y

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Opis firmy:
HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta osoby na stanowisko:

Obowiązki:
Sporządzanie deklaracji VAT
Księgowanie dokumentów (m.in. wyciągi bankowe, faktury VAT, transakcje wewnątrzwspólnotowe) Kalkulacja podatku CIT
Sporządzanie raportów dla Klientów: rachunek zysków i strat, bilans
Prowadzenie korespondencji z urzędami
Organizacja obiegu dokumentów Klientów.

Wymagania:
3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
Znajomość obowiązujących przepisów z zakresu rachunkowości, podatków, VAT i CIT
Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Bardzo dobra znajomość MS Excel oraz programu Symfonia
Samodzielność w działaniu.

Oferta:
Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
Pracę w przyjaznej atmosferze
Możliwość rozwoju kompetencji w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Godziny pracy: 9:00 – 17:00

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez formularz na stronie:

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych.

Dodano dnia: 19-07-2019

HRO Personnel

Zobacz wszystkie oferty HRO Personnel

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy