specjalista z funkcją Koordynatora ds. profilaktyki

Lokalizacja: Wrocław

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalisty z funkcją Koordynatora ds. profilaktyki odpowiedzialna będzie za obsługę projektu realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, V Wsparcie dla obszaru zdrowia; Działanie: 5.1. Programy profilaktyczne, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Zakres zadań:
o Przygotowanie dokumentacji rekrutacyjnej POZ, w tym opracowanie dokumentacji naboru do projektu, regulaminu projektu, umów współpracy z placówkami POZ.
o Koordynację konsultacji medycznych,
o Koordynacja rekrutacji placówek POZ,
o Merytoryczną koordynację działań zrekrutowanych podmiotów POZ z terenu województw: dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego,
o Prawidłową współpracę z wyżej wymienionymi podmiotami POZ,
o Monitoring realizacji wskaźników merytorycznych w zakresie realizacji badań profilaktycznych,
o Przygotowywanie merytorycznego sprawozdania z działań do wniosków o płatność,
o Wsparcie działań przewidzianych do realizacji przez placówki POZ,
o Współpraca przy tworzeniu dokumentacji aplikacyjnej w zakresie nowych projektów.

Oczekiwany profil kandydata:
o Wykształcenie wyższe – ekonomiczne, zarządzanie, preferowane Zdrowie Publiczne;
o Doświadczenie w zakresie realizacji zadań związanych z rekrutacją do projektów miękkich, rozliczania projektów współfinansowanych ze środków europejskich;
o Znajomość rynku usług medycznych będzie dodatkowym atutem;
o Wiedza ogólna na temat finansów publicznych, zamówień publicznych - mile widziana;
o Wiedza ogólna na temat programów profilaktycznych - mile widziana;
o Bardzo dobra znajomość obsługi MS Office;
o Dobra znajomość języka angielskiego - mile widziana;
o Umiejętność przejrzystego redagowania tekstów, zdolności analityczne, zbierania
i weryfikowania danych
o Samodzielność, rzetelność i umiejętność organizowania własnego czasu pracy.

Ze swojej strony gwarantujemy:
o Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
o Przyjazną atmosferę w pracy w doświadczonym zespole;
o Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji;
o Pakiet świadczeń pozapłacowych, np. wczasy pod gruszą, karta sportowo-rekreacyjna
o Możliwość ubezpieczenia grupowego

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o składanie CV w Dziale Projektów Rozwojowych (pok. 1.3) Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu, ul. Marii Curie-Skłodowskiej 58, 50-369 Wrocław lub przesłanie na adres mailowy: dpr@usk.wroc.pl
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Dodano dnia: 18-07-2019

Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego

Zobacz wszystkie oferty Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy