Praktykant(ka) w Dziale Finansów

Lokalizacja: Wrocław

Poszukujemy osób chcących rozpocząć karierę zawodową w obszarze księgowości i finansów.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych w obszarze księgowości i finansów,
  • elastyczny grafik pracy (np. możliwość realizacji praktyk/stażu w wybrane dni tygodnia lub wybrane godziny, a w trakcie roku akademickiego grafik dostosowany do zajęć na uczelni),
  • rozpoczęcie realizacji praktyk od zaraz, ale możliwe jest też rozpoczęcie w późniejszych miesiącach – sierpień lub wrzesień,
  • miłą atmosferę i stałe wsparcie opiekuna praktyk/stażu,
  • możliwość poznania procesów biznesowych w firmie handlowej,
  • po zakończeniu praktyk/stażu oferujemy możliwość podjęcia dłuższej współpracy w wymiarze części lub całego etatu.

Zadania:

  • weryfikacja dokumentów,
  • wprowadzanie dokumentów handlowych do systemu,
  • weryfikacja wyciągów bankowych,
  • wystawianie not korygujących,
  • prowadzenie ewidencji umów leasingowych,
  • kompletowanie dokumentów,
  • raportowanie.

Wymagania:

  • dyspozycyjności w wymiarze minimum 20 godzin tygodniowo (w godz. 8:00-16:00),
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (minimum B1),
  • skrupulatności i zaangażowania w realizacji powierzonych zadań.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie swojego CV klikając w przycisk "Aplikuj teraz".

Dodano dnia: 05-07-2019

MADU sp. z o.o. sp.k.

Zobacz wszystkie oferty MADU sp. z o.o. sp.k.