Asystent/ka w dziale Finansowym

Lokalizacja: Warszawa

Szczegóły oferty:

Enter Air header

Jesteśmy największą polską prywatną linią lotniczą i jedną z największych linii czarterowych w Europie. Realizujemy połączenia dla czołowych polskich i zagranicznych biur podróży w ponad 30 krajach od Islandii i Portugalii po Kenię i Wyspy Zielonego Przylądka. Flota Enter Air składa się z 23 samolotów typu Boeing 737. Posiadamy sześć stałych baz operacyjnych w Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu, Paryżu i Zurychu oraz kilka baz sezonowych, m.in. w Londynie, Madrycie, Pradze i Tel Awiwie. Dołącz do naszego zespołu!

Asystent/ka w dziale finansowym

Warszawa

Oferujemy:

  • pracę w ciekawej branży
  • duże możliwości rozwoju
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • pakiety opieki medycznej, kartę MultiSport
    i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • pracownicze bilety lotnicze

Nasze wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • dobra znajomość obsługi MS Excel
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację
  • mile widziane doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej
  • zaangażowanie, dokładność, samodzielność i rzetelność
    w wywiązywaniu się z powierzonych zadań
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu

Zakres obowiązków:

  • wprowadzanie faktur zakupu do aplikacji finansowej
  • koordynowanie wewnętrznego obiegu dokumentów księgowych
  • archiwizacja dokumentów
  • wsparcie działu finansowego w codziennych obowiązkach

Administratorem Państwa danych osobowych jest Enter Air Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. 17 Stycznia 74. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia rekrutacji na podstawie udzielonej przez Panią/Pana zgody (art. 6 ust. 1 lit a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.) oraz na podstawie przepisów prawa – art. 221  Kodeksu pracy (Dz.U. 2018 poz. 108). Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Dane będą przetwarzane przez okres 3 miesięcy od czasu zakończenia rekrutacji. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mają Państwo prawo również wniesienia skargi na przetwarzanie danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych: dataprivacy@enterair.pl lub daneosobowe@enterair.pl, za pośrednictwem którego mogą Państwo realizować powyższe prawa.

Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Enter Air Sp. z o. o  z siedzibą w Warszawie, ul. 17 Stycznia 74 zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016) r w celu przeprowadzenia rekrutacji.

Jednocześnie wyrażam zgodę/nie wyrażam zgody na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji przez 1 rok od czasu zakończenia aktualnej rekrutacji.

Dodano dnia: 20-06-2019

Enter Air

Zobacz wszystkie oferty Enter Air