Główny specjalista ds. projektów

Lokalizacja: Wrocław

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Opis stanowiska:
o Współudział w tworzeniu dokumentacji technicznej niezbędnej w procesie aplikowania o dofinansowania ze środków zewnętrznych na realizację inicjatyw o profilu infrastrukturalnym, w tym audyty energetyczne, kosztorysy, pozwolenia, oświadczenia i inne dokumenty techniczne
o Udział w pracach nad przygotowaniem wniosków o dofinansowanie ze środków publicznych, w tym UE m.in. na zakupy inwestycyjne, prace budowlane i termomodernizacyjne
o Koordynacja projektów finansowanych ze środków publicznych, w tym m.in. z EFRR, programów Ministerstwa Zdrowia, partnerstwa publiczno-prywatnego lub budżetu Państwa
o Przygotowywanie wniosków o płatność, w tym elektronicznych systemach dedykowanym sprawozdawaniu dotacji, np. SL2014
o Nadzór nad prawidłową realizacją działań zgodnie z harmonogramem projektu, monitorowanie wskaźników projektowych
o Współpraca z komórkami merytorycznymi szpitala w przygotowywaniu np. dokumentów niezbędnych do wyłonienia wykonawców – zamówienia publiczne, koordynacja dokumentacji z prowadzonych postępowań, opisywanie dokumentów finansowych, monitoring budżetu
o Kontakt z instytucją finansującą w sprawie projektu, przygotowywanie pism oraz oświadczeń na każdym etapie realizacji i rozliczania projektu
o Uczestniczenie w kontrolach projektów i reprezentowanie Pracodawcy przed Instytucjami
o Bieżąca analiza możliwości pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansowania projektów dla szpitala
o Przygotowywanie raportów z wykorzystania pozyskanych funduszy, sporządzanie analiz
o Oprawa administracyjna projektów, m.in. tworzenie umów, zarządzeń, regulaminów oraz innych opracowań na potrzeby realizacji projektów

Oczekiwany profil kandydata:

o Wykształcenie wyższe - preferowane budowlane/ inżynieryjno-techniczne/ ekonomiczne / prawne/ lub z zakresu zarządzania projektami
o Co najmniej 3-letnie doświadczenie w zakresie realizacji projektów o charakterze infrastrukturalnym– warunek konieczny
o Wiedza ogólna na temat zamówień publicznych – warunek konieczny
o Doświadczenie z zakresu realizacji projektów ze źródeł zewnętrznych (w tym UE, NFOŚiGW lub programy ministerialne i budżet Państwa) będzie dodatkowym atutem;
o Znajomość prawa budowlanego oraz posiadanie uprawnień tymże zakresie – mile widziane
o Znajomość rynku usług medycznych będzie dodatkowym atutem
o Bardzo dobra znajomość obsługi MS Office
o Dobra znajomość języka angielskiego - mile widziana
o Umiejętność przejrzystego redagowania tekstów, zdolności analityczne, zbierania
i weryfikowania danych
o Samodzielność, rzetelność i umiejętność organizowania własnego czasu pracy

Ze swojej strony gwarantujemy:

o Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
o Przyjazną atmosferę w pracy w doświadczonym zespole;
o Możliwość ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji;
o Pakiet świadczeń pozapłacowych, np. wczasy pod gruszą, karta sportowo-rekreacyjna
o Możliwość ubezpieczenia grupowego

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o składanie CV w Dziale Projektów Rozwojowych (pok. 1.4) Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu, ul. Marii Curie-Skłodowskiej 58, 50-369 Wrocław lub przesłanie na adres mailowy: dpr@usk.wroc.pl

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Dodano dnia: 13-06-2019

Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego

Zobacz wszystkie oferty Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy