Konsultant Asysty Technicznej ds. księgowości

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Wymagania:
wykształcenie wyższe ekonomiczne lub informatyczne (również studenci ostatnich lat)
dodatkowym atutem będzie znajomość w stopniu podstawowym zagadnień księgowych
znajomość zasad obsługi klienta
gotowość do wyjazdów służbowych
komunikatywność
umiejętność pracy pod presją czasu
umiejętność pracy w zespole

Zakres obowiązków:
zdalna pomoc Klientom w użytkowaniu oprogramowania przez konsultacje telefoniczne i emailowe
współtworzenie nowych funkcji: zbieranie oczekiwań, współprojektowanie, testowanie oprogramowania przed premierą
dzielenie się wiedzą (tworzenie materiałów edukacyjnych, szkolenie użytkowników)

Oferujemy:
stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
współpracę z doświadczonymi specjalistami
prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
indywidualnie dopasowany plan szkoleń dostępnych w ramach własnego centrum szkoleniowego Comarch – nasi pracownicy mają możliwość korzystania ze szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
okres wdrożeniowy dostosowany do potrzeb
różnorodne, ambitne zadania
spersonalizowany program rozwoju pracownika w ramach jednej z kilkunastu dostępnych ścieżek karier

Dodano dnia: 11-06-2019

Comarch SA

Zobacz wszystkie oferty Comarch SA

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy