Analityk Podatkowy

Lokalizacja: Warszawa

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Sporządzanie planów i prognoz podatkowych w ramach Zespołu Podatków.
  • Konsolidacja danych podatkowych na poziomie Grupy.
  • Raportowanie podatkowe.
  • Współpraca przy tworzeniu dokumentacji cen transferowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Podstawowa wiedza z zakresu podatków (w szczególności podatku dochodowego od osób prawnych). Mile widziany min. 1 rok doświadczenia zawodowego w tym obszarze.
  • Wysokie zdolności analityczne.
  • Praktyczna umiejętność posługiwania się MS Office (Word, Excel, Outlook).
  • Biegła znajomość języka angielskiego.
  • Dokładność, skrupulatność, zaangażowanie w powierzone obowiązki, umiejętność szybkiego uczenia się.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w renomowanej firmie, będącej liderem swojej branży.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Dodatkowe benefity (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, karta sportowa).
  • Udział w projektach i konkursach prozdrowotnych, promujących zdrowy styl życia.
  • Miłą i przyjazną atmosferę.

Nie zwlekaj. Aplikuj. Dołącz do naszego zespołu! Ta oferta jest przygotowana właśnie dla Ciebie!

Dodano dnia: 01-06-2019

Grupa LUX MED

Zobacz wszystkie oferty Grupa LUX MED