Praca biurowa - WARSZAWA

Lokalizacja: Warszawa, ul. Marszałkowska

Ogłoszenie Bezpośrednie

Tutlo to innowacyjna i jedyna w tej części Europy platforma umożliwiająca naukę języka angielskiego z lektorami z całego świata w formie online bez wcześniejszego umawiania.

!! STATUS STUDENTA - warunek konieczny !!

Jesteśmy jednym z najszybciej rozwijających się polskich startupów, a na swoim koncie mamy już m.in. uczestnictwo w prestiżowym inkubatorze DMZ w Toronto oraz współpracę z Orange Polska w ramach programu Orange Fab. Uczy się z nami ponad 5000 osób, współpracujemy z ponad 200 native speakerami z całego świata.

Szukasz pracy biurowej, w której możesz się rozwijać i nabywać doświadczenie?

Wszystkiego Cię nauczymy!

TWOJE GŁÓWNE ZADANIA TO :

  • kompleksowa obsługa recepcji,
  • kompletowanie i porządkowanie dokumentacji firmy - pełna archiwizacja,
  • współpraca z dostawcami usług (poczta, kurier, zakupy biurowe, bilety PKP, serwisy sprzętu),
  • wsparcie bieżących działań firmy w zakresie administracyjno - finansowym (m.in. wystawianie i wysyłka faktur do klientów),
  • czuwanie nad zaopatrzeniem biura w produkty spożywcze i biurowe,
  • proaktywne dbanie o biuro, jego funkcjonowanie i optymalizację wydatków,
  • realizacja indywidualnych projektów na potrzeby działu.

Wymagania:

WYMAGAMY OD CIEBIE:

  • statusu studenta - warunek konieczny, preferowany tryb studiów: zaoczne/popołudniowe
  • bardzo dobre organizacja czasu pracy i swoich zadań,
  • otwartość na uczenie się i rozwój,
  • komunikatywności,
  • samodzielności w działaniu, odpowiedzialnego koordynowania powierzonych spraw,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • optymistycznego podejście do świata i ludzi,
  • umiejętności obsługi urządzeń biurowych i MS Office.

Oferujemy:

TO CO OFERUJEMY:

  • elastyczne godziny pracy,
  • pracę w centrum - ul. Marszałkowska,
  • profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy,
  • możliwość nauki j.angielskiego na platformie tutlo.pl,
  • pracę w kreatywnym, młodym i przyjaznym zespole,
  • narzędzia niezbędne do pracy - telefon, laptop, oprogramowanie,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych warunkach.

Wynagrodzenie:

3500 zł

Dodano dnia: 29-05-2019