Księgowa/-y z językiem niemieckim (B1)

Lokalizacja: Katowice

Ogłoszenie Bezpośrednie

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla naszego Klienta, jednej z wiodących globalnych firm oferujących usługi konsultingowe oraz technologie informatyczne,do biur zlokalizowanych w Katowicach, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Księgowa/-y w dziale PtP/RtR z językiem niemieckim

Miejsce pracy: Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Katowice
1903-426545

Zakres obowiązków to m.in:

- Przygotowywanie dokumentów w ramach eweidencji środków
-Wsparcie w procesach zamknięcia
- Weryfikacja i kontrola dokumentów księgowych
-Kontakty z klientami
- Przygotowanie ewidencji, raportów, rejestrów na potrzeby managerów oraz klientów

Oczekiwania względem kandydata:

- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego ( B2) oraz niemieckiego ( minimum B1)
- Zdolność analitycznego, logicznego myślenia
- Znajomości MS Office oraz Windows
- Minimum roczne doświadczenie w obszarze księgowości i rachunkowości

Oferujemy:

- Umowę o pracę oraz atrakcyjne rynkowo wynagrodzenie;
- Benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, pakiet biletów do kina/teatrów, pakiety ubezpieczeń, pakiety emerytalne;
- Profesjonalne szkolenia wdrożeniowe oraz językowe;
- Możliwośc awansów – kreowanie ścieżki zawodowej;
- Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji marzena.zielinska@cpljobs.pl

Dodano dnia: 24-05-2019

CPL Jobs

Zobacz wszystkie oferty CPL Jobs

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy