Doradca Klienta

Lokalizacja: Wrocław

Jeśli jesteś na początku swojej ścieżki zawodowej, zależy Ci na rozwoju i podnoszeniu swoich kompetencji, a przy tym jesteś pozytywnie nastawiony i odważnie dążysz do wyznaczonych celów - ta oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego klienta - znanego i rozpoznawalnego Banku poszukujemy kandydatów na stanowisko Doradcy Klienta w Contact Centre.

Doradca Klienta w Contact Centre

Co oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • elastyczne godziny pracy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • program sportowo-rekreacyjny Multisport,
  • pracownicze ubezpieczenie grupowe,
  • program cafeteryjny (dofinansowanie do lunchów oraz bilety do kina),
  • profesjonalne szkolenia,
  • możliwość awansów wewnętrznych,
  • dostęp do atrakcyjnej oferty produktów bankowych.

Czego oczekujemy:

  • min. średnie wykształcenie,
  • komunikatywność i pozytywne nastawienie,
  • poprawna dykcja,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • chęć do pracy zmianowej,
  • gotowość do stałego poszerzania wiedzy.

A wszystko po to, abyś mógł wykonywać następujące zadania:

  • telefonicznie obsługiwać klientów Banku,
  • rozpoznawać potrzeby i oczekiwania Klientów,
  • prowadzić sprzedaż produktów Banku dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów,
  • realizować operacje bankowe,
  • budować dobre relacje z Klientami poprzez zachowanie najwyższej jakości obsługi.

Jesteś gotowy na swój pierwszy telefon w karierze? Jeśli tak, aplikuj!

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie swojego CV klikając w przycisk "Aplikuj teraz".

Dodano dnia: 24-05-2019

Talent Place

Zobacz wszystkie oferty Talent Place