Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń Kontraktów

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Zakres zadań:

• Generowanie i wysyłanie specyfikacji zwrotów na tytuł/numer wydawniczy w sprzedaży egzemplarzowej
• Inicjowanie wniosków o zablokowanie faktur do płatności, zmianę terminu płatności faktur oraz odblokowanie faktur do płatności
• Weryfikacja faktur w systemie WF
• Generowanie dokumentów rozliczeniowych do faktur za prenumeratę
• Wystawianie not korygujących do faktur

Oczekujemy:

• Wykształcenie minimum średnie ekonomiczne lub finansowe
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Znajomość MS Office
• Mile widziana znajomość SAP
• Chęć uczenia się, komunikatywność, otwartość na nowe zadnia.
• Dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

W zamian oferujemy:

• Umowę o pracę
• Możliwość poznanie specyfiki rozliczeń zakupu/sprzedaży prasy
• Elastyczne godziny pracy ( zaczynamy ją między godz. 7 a 9 )
• Benefity (m.in. karta sportowa, ubezpieczenie medyczne, dofinansowanie do wakacji, świadczenia socjalne np. pożyczki na zakup mieszkania)
• Niezbędne narzędzia pracy

Dodano dnia: 16-05-2019

RUCH S.A.

Zobacz wszystkie oferty RUCH S.A.