Asystent/ka ds. Finansowych

Lokalizacja: Niepołomice

Zakres obowiązków:

  • wsparcie administracyjne i biurowe Działu Finansowego,
  • udział w projektach i bieżących zadaniach Działu Finansowego,
  • współpraca z innymi działami i zespołami w Grupie FCA,
  • segregowanie i archiwizacja dokumentów,
  • koordynowanie obiegu dokumentów finansowo-księgowych,
  • współpraca z zewnętrznym biurem księgowym,
  • wsparcie zespołu w bieżących działaniach.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość MS Office a w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność identyfikacji błędów i niezgodności,
  • samodzielność oraz dobra organizacja pracy własnej.

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe w obszarze księgowości/finansów (preferowane: rachunkowość/ zarządzanie finansami, ekonomia),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń,
  • uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych projektach,
  • multisport, prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie,
  • atrakcyjny system premiowy.

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie swojego CV klikając w przycisk "Aplikuj teraz".

Dodano dnia: 25-04-2019

FCA Optyka na biznes

Zobacz wszystkie oferty FCA Optyka na biznes