Praktyki Studenckie - Zakupy Non Food

Lokalizacja: Warszawa

Szczegóły oferty:

header img

Studiujesz, ale chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe w największej prywatnej firmie w Polsce?

Weź udział w płatnych praktykach letnich! Podczas 3 miesięcy zrealizujesz ambitne projekty – samodzielnie i z doświadczonymi ekspertami.

Zaplanuj swoją ścieżkę rozwoju zawodowego i poznaj strategię działania lidera branży retail.

Co oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w jednej z największych prywatnych firm w Polsce
  • samodzielną realizację projektu
  • wsparcie opiekuna merytorycznego podczas trwania praktyk
  • informację zwrotną po odbyciu praktyk oraz certyfikat potwierdzający udział w programie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w okresie lipiec-wrzesień
  • przyjazną atmosferę pracy

Ten program jest dla ciebie, jeżeli:

  • jesteś studentem/ studentką II – V roku studiów na kierunku: ekonomia, bądź zarządzanie
  • świetnie organizujesz swoją pracę
  • bardzo dobrze posługujesz się pakietem MS Office, w szczególności programem Excel
  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym (min B2)
  • posiadasz zdolności analityczne
  • aktywnie angażujesz się w dodatkową działalność studencką

Zadania które na ciebie czekają:

  • zaprojektowanie narzędzia oraz procesu dla estymacji zakupów non food na podstawie analizy danych historycznych oraz potencjału sprzedaży
  • przygotowanie zaawansowanych analiz sprzedażowych
  • monitorowanie bieżących wyników
  • prognozowanie sprzedaży w oparciu o bazę danych historycznych
  • wsparcie działu w bieżących obowiązkach

Zaaplikuj już dziś na wyjątkowy program praktyk letnich  - Student Internship Programme.

Dodano dnia: 04-04-2019

Jeronimo Martins

Zobacz wszystkie oferty Jeronimo Martins