Kontroler finansowy ds. spółek zagranicznych

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Profil kandydata:

wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów (rachunkowość/controlling lub pokrewne)
dyspozycyjność w pełnym wymiarze czasu pracy
doświadczenie w pracy w firmie audytorskiej lub biurze rachunkowym będzie dodatkowym atutem
gruntowna wiedza z obszaru analizy finansowej, rachunkowości finansowej i zarządczej
bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
bardzo dobra znajomość programu Excel oraz obsługi komputera
samodzielność w działaniu, zorientowanie na realizacje powierzonych zadań, odpowiedzialność za podejmowanie działania
zdolności analityczne, planowania i organizacji
inicjatywa, skrupulatność i wnikliwość, systematyczność

Zakres obowiązków:

przygotowywanie prognoz, budżetów oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń - dla spółek zagranicznych
przygotowywanie wycen bilansowych zgodnie z MSSF 15 i MSSF 16
nadzór nad przygotowaniem raportów kwartalnych, jednostkowych dla spółek zagranicznych
weryfikacja i kontrola zapisów księgowych w spółkach i przygotowywanie raportów zarządczych dla zarządu
przekształcenia sprawozdań zgodnie z MSSF na potrzeby konsolidacji grupy
współpraca z audytorami spółek jednostkowych i audytorem grupy
przygotowywanie raportów i rozwiązywanie problemów ad hoc
ścisła współpraca z lokalnymi firmami księgowymi
bieżące nadzorowanie poprawności działania systemu controllingowych
bieżące wsparcie dla dyrektora finansowego

Oferujemy:

pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
stabilne zatrudnienie
możliwość podjęcia pracy od zaraz
warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia
samodzielność i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań
prywatna opieka medyczna (również dla członków rodziny)
możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych w oparciu o coroczne plany szkoleń wybrane przez pracownika

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikacji poprzez formularz: https://kariera.comarch.pl/praca/kontroler-finansowy-ds-spolek-zagranicznych/params/query/kontroler/node/22/

Dodano dnia: 02-04-2019

Comarch SA

Zobacz wszystkie oferty Comarch SA

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy