Junior Accountant (OtC/PtP/RtR

Lokalizacja: Katowice

Szczegóły oferty:

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie procesów księgowych (OtC, PtP, RtR)
  • Przygotowywanie raportów
  • Wprowadzanie danych do systemu księgowego
  • Pomoc w przygotowywaniu sprawozdań finansowych
  • Przygotowywanie rozliczeń i deklaracji podatkowych
  • Wykonywanie zadań wyznaczonych przez przełożonego
  • Współpraca z zagranicznymi oddziałami firmy
  • Udział w projektach usprawniających istniejące procesy

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie lub status studenta
  • Chęć rozwoju w obszarze finansów/księgowości
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze finansów/księgowości
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość drugiego języka europejskiego
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Dokładność i dobra organizacja czasu, zorientowanie na szczegóły
  • Energia i chęć do działania

Oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz roczny bonus
  • System kafeteryjny
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Program poleceń pracowniczych
  • Rozwój
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Kreatywne środowisko pracy
  • Możliwość budowania procesów i standardów

Dlaczego My?

W Eurofins zmieniamy świat na lepsze badając to czym oddychamy, co pijemy, jemy i czego używamy na co dzień. Dzięki pracy w naszych laboratoriach dajemy Ci pewność, że produkty których używasz są zdrowe i bezpieczne dla Ciebie i Twojej rodziny.

Grupa Eurofins to międzynarodowy lider badań laboratoryjnych z ponad 30-letnią historią.

Jakość naszych usług budowana jest już przez ponad 45 000 pracowników w ponad 800 laboratoriach w 47 krajach na całym świecie.

Dodano dnia: 30-03-2019

Eurofins

Zobacz wszystkie oferty Eurofins