Młodszy księgowy ds. należności

Lokalizacja: Warszawa

Szczegóły oferty:

Nasza siła wynika z potencjału naszych pracowników.

Szukasz pracy? Chcesz pracować w międzynarodowym koncernie spożywczym?

Dołącz do naszego zespołu na stanowisko:

Młodszy Księgowy ds. należności

Poznaj zakres obowiązków:

  • Bieżąca analiza i kontrola należności, monitoring terminowości płatności
  • Weryfikacja limitów kredytowych kontrahentów
  • Raportowanie staniu należności ( sporządzanie zestawień i statystyk) – wybranej grupy klientów
  • Zakładanie i weryfikacja kontrahentów w bazie danych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego w dziedzinie finansów, rachunkowości lub pokrewne
  • Doświadczenia w pracy w dziale należności
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, przede wszystkim Excel, Power Point
  • Znajomości SAP – mile widziane
  • Dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie – min. B1
  • Umiejętności pracy w zespole oraz współpracy z klientem
  • Umiejętność analitycznego myślenia pozwalająca na swobodną pracę z liczbami
  • Bardzo dobrej organizacji pracy
  • Dokładności, staranności i sumienności
  • Odpowiedzialności za powierzone zadania
  • Umiejętności rozwiązywania problemów

Oferujemy:

  • Możliwość kontynuacji doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie z branży FMCG o najwyższych standardach pracy
  • Umowę o pracę na czas określony
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku

Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Dodano dnia: 29-03-2019

Nestlé Polska S.A.

Zobacz wszystkie oferty Nestlé Polska S.A.