Specjalista ds. obsługi procesów

Lokalizacja: Częstochowa

ZF European Shared Services Center zlokalizowane jest w Częstochowie i prowadzi obsługę procesów finansowo-księgowych europejskich fabryk organizacji. Dla naszych klientów dostarczamy usługi na najwyższym poziomie. W związku z rozwojem ESSC planujemy zatrudnić kolejne osoby.

Zakres obowiązków:

• Administracja dokumentacji księgowej w obrębie działu należności lub zobowiązań;

• Kontakt z klientami lub dostawcami, wyjaśnianie i rozwiązywanie bieżących działań;

• Księgowanie obciążeń od klientów lub do dostawców;

• Przygotowywanie raportów oraz analiz;

• Praca w systemie SAP.

Wymagania:

• Znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację – warunek konieczny;

• Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;

• Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: germanistyka, ekonomia, matematyka, rachunkowość, finanse;

• Znajomość obsługi MS Office;

• Ponadto bardzo cenimy: zdolności analityczne, dobrą organizację pracy, umiejętność pracy w grupie, chęć rozwoju w obszarze księgowości korporacyjnej.

Oferujemy:

• Udział w kursie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce;

• Przeszkolenie i wsparcie na stanowisku pracy;

• Prywatną opiekę medyczną;

• Pakiet MY BENEFIT;

• Szkolenia językowe oraz branżowe;

• Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku;

• Koleżeńską atmosferę pracy i kulturę wzajemnego wsparcia.

Dodano dnia: 27-03-2019

ZF Group

Zobacz wszystkie oferty ZF Group