Administrator ds. Księgowości z językiem obcym

Lokalizacja: Łódź

Opis stanowiska:

  • Księgowanie faktur w wewnętrznym systemie.
  • Rozliczanie podróży służbowych pracowników.
  • Sporządzanie raportów zewnętrznych i wewnętrznych.
  • Stała współpraca z partnerami w Polsce i w Europie.

Wymagamy:

  • Dobrej znajomości m.in. jednego języka obcego (angielski / francuski / holenderski).
  • Dobrej organizacji pracy i umiejętności pracy pod presją czasu.
  • Dobrej znajomości programu Microsoft Excel.
  • Wiedza w obszarze księgowości / rachunkowości będzie atutem.

Firma UPS wierzy, że osoba z potencjałem może się nauczyć wszystkiego, dlatego nie oczekujemy od Ciebie doświadczenia. Kluczowe są dla nas Twoje możliwości rozwoju, osobowość, odpowiedzialność i otwartość na nowe wyzwania.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Plan emerytalny.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Specjalny program wdrożeniowy dla nowych pracowników.
  • Dofinansowanie do karty Multisport.
  • Cotygodniową dostawę świeżych owoców.
  • Bibliotekę pracowniczą oraz wypożyczalnię gier.
  • Pracę w nowoczesnym biurowcu w ścisłym centrum Łodzi (University Business Park – Wólczańska 178).
  • Zdobycie cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku.
  • Wykorzystanie języka obcego w codziennych kontaktach z klientami zagranicznymi.
  • Miłą i przyjazną atmosferę w pracy, sprzyjającą rozwojowi pozazawodowemu i aktywnej działalności w wieluorganizacjach i komitetach, np. Charity.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie swojego CV klikając w przycisk "Aplikuj teraz"

Odpowiadając na to ogłoszenie, akceptujesz politykę prywatności UPS znajdującą się pod adresem: https://ups.taleo.net/careersection/application.jss?lang=pl&type=1&csNo=10480&portal=140090492

Dodano dnia: 27-03-2019

UPS Global Business Services Polska Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty UPS Global Business Services Polska Sp. z o.o.