Młodszy Specjalista ds. Finansowych i Raportowania

Lokalizacja: Warszawa

Szczegóły oferty:

Naszym Kandydatom chcemy zaoferować:

  • ciekawą pracę w międzynarodowej i wiodącej na rynku zarządzania nieruchomościami organizacji
  • możliwość stałego rozwijania własnej wiedzy i kompetencji
  • udział w ciekawych projektach globalnych i lokalnych
  • szeroki pakiet świadczeń pozapłacowych Pracodawcy: prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, program Multisport, świadczenia z funduszu socjalnego, nowoczesne narzędzia integrujące Pracowników poprzez aktywności sportowe, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, dołączenie do młodego i dynamicznego zespołu

Zakres obowiązków:

  • umowy najmu: przygotowywanie abstraktów i wprowadzanie danych do systemu operacyjnego;
  • monitoring kluczowych terminów najmu i koordynacja następujących procesów finansowych:
  • procesowanie indeksacji umów najmu, refakturowanie kosztów mediów, fakturowanie obciążeń ad-hoc, ustalanie stawek czynszu najmu.
  • identyfikowanie poprawnych wskaźników indeksacji i inicjowanie procesu indeksacji stawek czynszu najmu fakturowanie:
  • generowanie obciążeń najemców (wystawianie faktur) lub akceptowanie obciążeń ‘pro-forma’ w systemie operacyjnym na bazie skonfigurowanych danych finansowych.
  • raportowanie finansowe.
  • przygotowywanie raportów dla Klientów zewnętrznych. Weryfikacja raportów i zestawień dla Klientów generowanych przez zewnętrznych partnerów biznesowych, w tym przygotowywanie komentarzy, analizowanie odchyleń od budżetów i prognoz finansowych oraz pozostałe raporty.
  • pomoc / wsparcie dla wszystkich stron zaangażowanych w procesy finansowe – Klient, zewnętrzne centrum usług wspólnych, struktura organizacyjna w Polsce

Wymagania:

  • preferowane doświadczenie w obszarze korporacyjnych usług finansowych
  • właściwe rozumienie obszarów kluczowych działania (procesów księgowych AP/AR oraz fakturowania)
  • znajomość Ms Excel w stopniu zaawansowanym
  • umiejętność szybkiej nauki obsługi systemów IT dedykowanych do obsługi nieruchomości
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie średniozaawansowanym (B2)
  • umiejętność numerycznego i logicznego argumentowania
  • komunikatywność i dobre umiejętności interpersonalne

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Cushman & Wakefield Polska Trading Sp. z o.o. w celu realizacji procesów rekrutacyjnych obecnie i w przyszłości, zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych RODO / GDPR określonych w Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku.

Zastrzegamy sobie prawo, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Dodano dnia: 24-03-2019

Cushman & Wakefield

Zobacz wszystkie oferty Cushman & Wakefield