Płatny staż w zespole księgowości - j.niemiecki

Lokalizacja: Poznań

Volkswagen Group Services sp. z o.o. powstało w kwietniu 2016 roku jako AutoVision Polska, centrum kompetencji z obszaru księgowości (Competence Centre Accounting) . W grudniu 2017 roku organizacja rozpoczęła działalność pod nową nazwą nawiązującą bezpośrednio do tradycji marki. Z siedzibą zlokalizowaną w centrum Poznania Volkswagen Group Services skupia się na usługach księgowych dla innych europejskich spółek Volkswagen w ramach trzech obszarów: Księgi Głównej, Należności i Zobowiązań. Z powodzeniem rozwija wachlarz świadczonych usług dodając do niego nowe obszary działalności.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na:

Płatny staż w zespole księgowości

Nr ref: STAŻ/DK/niemiecki

Zadania:

Wsparcie zespołu zobowiązań lub należności w bieżących zadaniach

Oczekiwania:

Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego

Mile widziana znajomość języka angielskiego

Mile widziane studia z zakresu finansów, ekonomii, zarządzania lub germanistyki/ lingwistyki

Oferujemy:

Umowę zlecenie z atrakcyjną stawką godzinową

Darmowe lekcje językowe w firmie

Elastyczne godziny pracy

Zdobycie doświadczenia w firmie o wysokich standardach pracy i inspirującym środowisku pracy

Osoby zainteresowane prosimy o aplikację na e-mail:

recruiting@volkswagen-groupservices.com

Dodano dnia: 02-03-2019

Volkswagen Group Services

Zobacz wszystkie oferty Volkswagen Group Services