Główny Księgowy

Lokalizacja: Gdańsk

Sevenet S.A., spółka założona w 1997, dynamicznie rozwijający się integrator zaawansowanych rozwiązań teleinformatycznych dla firm oraz instytucji, od 2011 roku obecna na New Connect, aktualnie poszukuje osoby na stanowisko:

Główny(a) Księgowy(a)

Opis stanowiska:

 Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami (Polska Ustawa o Rachunkowości) oraz polityką firmy,

 Kontrola merytoryczna dokumentów i prawidłowości zapisów księgowych,

 Sporządzanie sprawozdań finansowych, statystycznych, deklaracji podatkowych i innych wynikających z przepisów,

 Tworzenie zestawień, analiz, raportów,

 Nadzór i organizacja pracy podległego zespołu księgowego,

 Kształtowanie polityki finansowej firmy,

 Kontrola i uzgadnianie transakcji magazynowych,

 Księgowanie listy płac – kontrola rozliczeń zobowiązań publiczno-prawnych,

 Raportowanie danych finansowych i analitycznych do zarządu spółki,

 Współpraca z instytucjami zewnętrznymi w tym audytorami.

Wymagania:

 Wykształcenie wyższe ekonomiczne o profilu rachunkowości,

 Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku Głównej(go) Księgowej(go) (doświadczenie w branży IT będzie dodatkowym atutem),

 Posiada certyfikat księgowy albo świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych,

 Praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości, ustawy o VAT, CIT,

 Znajomość programów księgowych (znajomość systemu Motława będzie dodatkowym atutem),

 Systematyczność, dokładność, terminowość,

 Bardzo dobra organizacja pracy,

 Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

 Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

 Możliwość rozwoju i samorealizacji,

 Dostęp do najnowszych technologii,

 Uczestnictwo w szkoleniach,

 Dostęp do Laboratorium,

 Szeroki pakiet socjalny,

 Miłą atmosferę pracy.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Dodano dnia: 24-02-2019

Sevenet S.A.

Zobacz wszystkie oferty Sevenet S.A.