Specjalista ds. Raportowania i Analiz

Lokalizacja: mazowieckie

Zadania

  • Nadzór i przygotowanie raportów, analiz, rekomendacji biznesowych z obszaru sprzedaży/marketingu/ kontrolingu operacyjnego i rentowności biznesu.
  • Analiza struktury pacjentów i przychodów, opracowywanie analiz klastrów, analiza popytu na usługi medyczne.
  • Udział w prognozowaniu oraz budżetowaniu przychodów.
  • Controlling wartości klientów.
  • Analizy statystyczne z zakresu kontrolingu produktu, działalności operacyjnej i medycznej.
  • Modelowanie finansowe - projekty inwestycyjne sprzedaży, marketingu.

Oczekujemy

  • Doświadczenie w obszarze raportowania i analiz, pricingu usług/produktów lub rozwoju kanałów sprzedaży.
  • Umiejętności prezentacji przygotowanych raportów i analiz.
  • Umiejętności analizy dużych, rozproszonych zbiorów danych.
  • Dobrej znajomości narzędzi : MS Excel (w tym tabele przestawne, zagnieżdżone formuły etc.), SQL, VBA, MS PowerPoint
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość narzędzi wpierających raportowanie i analizy.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie, będącej liderem swojej branży.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę.
  • Dodatkowe benefity (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, karta sportowa, lekcje języka angielskiego na preferencyjnych warunkach).
  • Udział w projektach i konkursach prozdrowotnych, promujących zdrowy styl życia.

Jesteś zainteresowany/a? Wyślij swoje CV za pomocą "Aplikuj Teraz".

Dodano dnia: 21-02-2019

Grupa LUX MED

Zobacz wszystkie oferty Grupa LUX MED