Staż dla Młodych Analityków

Lokalizacja: Sopot

ERGO Hestia powstała prawie 30 lat temu i rozwinęła się do jednego z trzech największych towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce. Od początku swojego istnienia jesteśmy związani z Sopotem - to tutaj mieści się nasza centrala, centrum decyzyjne (kompetencyjne) oraz operacyjne wszystkich segmentów naszego biznesu. Wyznaczamy kierunki rozwoju polskiego rynku ubezpieczeniowego, zdobywając uznanie klientów oraz partnerów biznesowych.

Główne zadania na stanowisku:

  • wsparcie przy tworzeniu narzędzi analitycznych,
  • przygotowanie analiz i raportów dotyczących m.in. otoczenia biznesowego i prawno-regulacyjnego czy też analiz pozycji cenowej i określanie jej mierzalnego wpływu na wyniki,
  • uczestnictwo w spotkaniach projektowych,
  • udział w testach / pilotażach / wdrożeniach,
  • bieżące wspieranie zespołu w zadaniach.

Od Kandydatów oczekujemy:

  • umiejętności sprawnego wykorzystywania w raportach i analizach MS Excel z VBA,
  • podstawowej znajomości SQLa,
  • otwartego umysłu, gotowości do nauki, współpracy i komunikatywności,
  • dyspozycyjności w wymiarze minimum 3 dni w tygodniu.

Zapraszamy studentów IV lub V roku kierunków: matematyka i jej specjalizacje, statystyka ubezpieczeniowa, informatyka i ekonometria, finanse i rachunkowość.

Oferujemy:

  • szansę zdobycia cennego doświadczenia,
  • możliwość płatnego stażu,
  • praktyczną naukę pod okiem profesjonalistów,
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi informatycznych,
  • szansę na zbudowanie kariery zawodowej w firmie docenionej przez studentów.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie swojego CV klikając w przycisk "Aplikuj teraz".

Dodano dnia: 21-02-2019

ERGO Hestia

Zobacz wszystkie oferty ERGO Hestia