Junior Accountant (OtC/PtP/GL)

Lokalizacja: Katowice

Szczegóły oferty:

Heading

Eurofins Scientific jest światowym liderem w wykonywaniu analiz produktów spożywczych i farmaceutycznych. Jest to również numer jeden na świecie w zakresie usług laboratoryjnych dla środowiska i jeden z globalnych liderów rynku w agro, genetycznych, farmakologii i centralnych usług laboratoryjnych. Pracuje u nas ponad 45,000 pracowników w ponad 650 laboratoriach w 45 krajach.

Katowice

1

Opis stanowiska

  • Wsparcie procesów księgowych (OtC, PtP, RtR).
  • Przygotowywanie raportów.
  • Wprowadzanie danych do systemu księgowego.
  • Pomoc w przygotowywaniu sprawozdzań finansowych.
  • Przygotowywanie rozliczeń i deklaracji podatkowych.
  • Wykonywanie zadań wyznaczonych przez przełożonego.
  • Współpraca z zagranicznymi oddziałami firmy.
  • Udział w projektach usprawniających istniejące procesy.
2

Kwalifikacje

  • Wykształcenie minimum średnie lub status studenta.
  • Chęć rozwoju w obszarze finansów/księgowości.
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze finansów/księgowości.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Mile widziana znajomość drugiego języka europejskiego.
  • Umiejętność szybkiego uczenia się.
  • Dokładność i dobra organizacja czasu, zorientowanie na szczególy.
  • Energia i chęć do działania.

Dlaczego my?

ELASTYCZNY CZAS PRACY

Atrakcyjne wynagrodzenie

system kafeteryjny

prywatna opieka medyczna

rozwój

UBEZPIECZENIE NA ŻYCIE

ROCZNY BONUS

międzynarodowe srodowisko pracy

PROGRAM POLECEŃ PRACOWNICZYCH

KREATYWNE ŚRODOWISKO PRACY

MOŻLIWOŚĆ BUDOWANIA PROCESÓW I STANDARDÓW

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na w/w stanowisko oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Administratora.
Przyjmuję do wiadomości, że w dowolnym momencie mogę odwołać udzieloną zgodę, pisemnie na adres Administratora danych lub mailowo na adres: hrsupport@eurofins.pl, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
Mam świadomość, że wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, jednakże bez jej wyrażenia nie jest możliwe uwzględnienie mojej aplikacji w procesie rekrutacji.
Administratorem Twoich danych osobowych jest Eurofins GSC Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach. Dane zbierane są dla potrzeb przeprowadzenia na Pani / Pana rzecz procedury rekrutacji na w/w stanowisko, zaś w przypadku wyrażenia zgody na rekrutację ciągłą na przyszłe rekrutacje. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i wymaga wyraźnej zgody, ale jest konieczne do przeprowadzenia procedury rekrutacji.
Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych może Pani / Pan otrzymać tutaj.
Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych może Pani / Pan otrzymać tutaj

Dodano dnia: 16-02-2019

Eurofins

Zobacz wszystkie oferty Eurofins