Młodszy Analityk finansowy

Lokalizacja: Warszawa

OTB Ventures to jeden z największych funduszy venture capital działający w regionie Europy Środkowowschodniej. Fundusz inwestuje w technologiczne spółki z regionu CEE na etapie wczesnego rozwoju, posiadające już produkt i unikatową, skalowalną technologię. Założyciele funduszu, Adam Niewiński i Marcin Hejka, to inwestorzy z ponad 20-letnim, uzupełniającym się doświadczeniem biznesowym. Fundusz nastawiony jest na aktywny udział w budowaniu wartości spółek portfelowych poprzez wsparcie merytoryczne i mentorskie założycieli, pomoc przy ekspansji międzynarodowej i przygotowaniu obustronnie korzystnego wyjścia z inwestycji.

MŁODSZY ANALITYK FINANSOWY

Do zespołu OTB w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego Analityka Finansowego. Osoba, której szukamy ma być wsparciem dla CFO oraz zespołu inwestycyjnego.

Główne obowiązki:

  • Regularna komunikacja jak i rozwiązywanie bieżących problemów bezpośrednio z księgowością polską i holenderską.
  • Analiza i weryfikacja kosztów spółki, analiza budżetów.
  • Pomoc i nadzór przy zamknięciu miesiąca.
  • Przygotowywanie raportów dla inwestorów.
  • Monitorowanie spółek portfelowych.
  • Przygotowywanie prezentacji inwestorskich.
  • Analiza dokumentów funduszu.
  • Wsparcie przy procesie inwestycyjnym.

Profil Kandydata:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne.
  • Roczne doświadczenie w finansach najlepiej w controlingu/ audycie/ transakcjach lub innych pokrewnych działach czołowych firm finansowych bądź technologicznych.
  • Angielski - poziom pozwalający na swobodne prowadzenie rozmów biznesowych.
  • Bardzo dobra znajomość excela i powerpointa.
  • Zaangażowanie i samodzielność.

Oferujemy:

  • Realny wpływ na podejmowane w zespole decyzje.
  • Wielopoziomowy rozwój z zakresu finansów, podatków, prawa, inwestycji.
  • Wspierający i przyjazny zespół.
  • Najlepsza kawa i 1 min do City SAM ;)

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie swojego CV klikając w przycisk "Aplikuj teraz".

Dodano dnia: 15-02-2019

OTB Ventures

Zobacz wszystkie oferty OTB Ventures