Globalny Program Rozwojowy w obszarze IT

Lokalizacja: cała Polska

Citi to jedna z wiodących instytucji finansowych w Polsce obsługująca 200 milionów klientów w ponad 160 krajach, oferująca innowacyjne usługi dla klientów indywidualnych, korporacyjnych i instytucjonalnych.

Damy Ci wiedzę i umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu.

Półtora roczny Globalny Program Rozwojowy w obszarze Citi Technology Infrastructure (CTI) rozpoczyna się we wrześniu 2019 roku i jego celem jest poszerzenie Twojej wiedzy i rozwój kariery. Podczas trwania programu gwarantujemy wsparcie poprzez szkolenia rozwojowe oraz Program Mentoringowy. Damy Ci szansę zdobycia oraz rozwinięcia umiejętności w obszarze CTI w zakresie m.in. Zarządzania Projektami, Infrastruktury Technologicznej, Operacji, Ryzyku oraz innych. Po ukończeniu programu kandydat może otrzymać ofertę stałej współpracy.

Twoje zadania podczas trwania Programu:

  • Praca ze światowej klasy technologiami poprzez rozwój i utrzymanie nowych komponentów oraz istniejących platform w celu tworzenia przewagi konkurencyjnej kluczowych obszarów Citi.
  • Nauka projektowania, budowania i rozwoju najlepszych i najpopularniejszych rozwiązań dostępnych na rynku usług finansowych.
  • Dostarczanie sprzętu, systemów operacyjnych oraz programów i usług telekomunikacyjnych dla wszystkich obszarów biznesowych wewnątrz Citi.
  • Odpowiadanie na potrzeby biznesowe poprzez tworzenie rozwiązań technologicznych oraz rozwój współpracy między obszarem technologii a innymi obszarami biznesu.
  • Zyskanie wyjątkowych możliwości pracy w zakresie analizy biznesowej, zarządzania projektami czy utrzymania biznesu.
  • Współpraca z innymi zespołami technologicznymi Citi oraz klientami wewnętrznymi z obszaru EMEA i innych regionów w celu wsparcia fazy początkowej, zmiany funkcjonowania procesów oraz globalnego utrzymania systemów.

Jesteś odpowiednim kandydatem, jeśli...

  • Będziesz studentem min. trzeciego roku do czerwca 2019 (preferowane kierunki: technologiczne, matematyczne, bądź pokrewne) oraz posiadasz nie więcej niż 1 rok doświadczenia zawodowego.
  • Będziesz dostępny do pracy w pełnym wymiarze godzin od września 2019 r.
  • Płynnie posługujesz się językiem angielskim (Poziom minimum B2).
  • Interesujesz się obszarem technologii i jesteś zmotywowany do nauki nowych aplikacji i technologii.
  • Jesteś aktywnym studentem i angażujesz się w dodatkową działalność studencką; lubisz brać na siebie odpowiedzialność i angażować się w nowe wyzwania.
  • Posiadasz zdolność rozwiązywania problemów oraz proponowania efektywnych rozwiązań zróżnicowanych zagadnień technologicznych.
  • Posiadasz umiejętność planowania i organizacji pracy.
  • Cechuje Cię umiejętność efektywnej współpracy oraz dbałość o dobre relacje i wzajemne wsparcie wśród członków zespołu oraz z osobami na różnych szczeblach wewnątrz organizacji.
  • Posiadasz zdolność innowacyjnego myślenia i szerokiego spojrzenie wykraczającego poza standardowe rozwiązanie czy proces.

Czego możesz oczekiwać od programu?

  • Możliwość nabycia wartościowego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji.
  • Rozwój wiedzy w dziedzinie operacji i technologii.
  • Ciekawe szkolenia oraz opiekę i wsparcie mentora.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Bogaty pakiet benefitów (w tym pakiet opieki zdrowotnej oraz karta Multisport).
  • Feedback w czasie rekrutacji oraz na jej zakończenie, oraz możliwość dalszego rozwoju kariery po zakończeniu programu.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie swojego CV klikając w przycisk "Aplikuj teraz".

Prosimy również o zawarcie w aplikacji poniższej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)"

Dodano dnia: 23-01-2019

Citi Service Center Poland

Zobacz wszystkie oferty Citi Service Center Poland